Vitajte

Novinky e-mailom

Chcem byť informovaný o novinkách a zľavách:

Logo Heureka - Overené zákazníkmi

O nákupnom centre - Bigmart.sk

Sme zabehnutý team, ktorý sa v oblasti online podnikania na internete - internetového obchodu pohybuje už viac ako desať rokov.

Ponúkame vám zúročenie našich dlhoročných skúseností formou internetového predaja od elektroniky, počítačov, televízorov, hobby a domácich potrieb až po detský tovar, ako sú hračky, či detské potreby.

Celá koncepcia a dizajn nášho e-shopu je ušitý na mieru aj pre úplných začiatočníkov v oblasti internetového online nákupu. Našou najväčšou prednosťou oproti konkurencii je jednoduchosť a zrozumiteľnosť našich stránok a nákupného systému, čím vám chceme nakupovanie u nás čo najviac zjednodušiť a spríjemniť.

Ponúkame široký sortiment tovaru v rozpätí až 20.000 produktov od viac ako 550 celosvetovo známych výrobcov

Aby k vám vybraná elektronika, či iný produkt z nášho nákupného centra bol dodaný čo najskôr, objednávky počas pracovného týždňa neustále a pravidelne monitorujeme a ihneď vybavujeme a expedujeme.

Bežne je to od 8h - 16h čo sa týka telefonických objednávok, a často aj dlhšie..

Doručením hodiniek starostlivosť o zákazníka pre nás nekončí. Budeme radi, ak nás oboznámite so svojimi pozitívami, ale aj negatívnymi skúsenosťami prostredníctvom referencií na TOPSHOPPING.sk, Heureka.sk, NajNákup.sk alebo iných porovnávačoch cien.


smtp.netdirect.cz